Ste tu orlenunipetrol.sk > SK/  Palivá ORLEN Unipetrol
Velikost textu:  A AA
Palivá ORLEN Unipetrol
Projekt „Palivá ORLEN Unipetrol" spoločnosti ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o. pre spolupracujúce čerpacie stanice je unikátne riešenie spolupráce v dodávkach pohonných hmôt. Staňte sa spolupracujúcou čerpacou stanicou aj vy a získajte množstvo výhod.
 
Projekt je určený pre nezávislé čerpacie stanice, ktoré sa chcú odlíšiť od konkurencie a spolupracovať s renomovaným dodávateľom a distribútorom pohonných hmôt v Českej a Slovenskej Republike.
 
Členstvom v programe získavate garanciu kvality pohonných hmôt a pravidelnosť ich dodávok.  Naša spoločnosť vám tiež na svoje náklady zabezpečí účasť v programe „Garancia kvality“, čiže stálu kontrolu kvality pohonných hmôt akreditovanou laboratórnou spoločnosťou SGS Czech Republic s.r.o.. Kontrola je vykonávaná v mesačných periódach. Spolupracujúca čerpacia stanica získava špeciálne označenie, ktoré zákazníkom vždy napovie, že sa jedná  o čerpaciu stanicu, na ktorej kvalitné pohonné hmoty sa môžu vždy spoľahnúť.
 
Okrem pohonných hmôt najvyššej kvality poskytujeme spolupracujúcim čerpacím staniciam predovšetkým garanciu stabilného zásobovania za zvýhodnené ceny. A to nie je všetko! Všetkým spolupracujúcim čerpacím staniciam ponúkame balík služieb marketingovej podpory formou plagátov, vlajok a množstva ďalších predmetov.
 
Ďalšou významnou výhodou, ktorú projekt prináša, je možnosť odberu špeciálne aditivovaných produktov, aditivovanej motorovej nafty a aditivovaného automobilového benzínu za zvýhodnených cenových podmienok na  spolupracujúcich čerpacích staniciach s reklamnou  podporou zaisťovanou našou spoločnosťou. Oba produkty sú svojou kvalitou porovnateľné so všetkými podobnými prémiovými palivami na trhu.

Ako sa zapojiť do projektu ORLEN Unipetrol Palivá?

Požiadavka na zapojenie Vašej čerpacej stanice do tohto projektu je uzavretie zmluvy o 100% odbere pohonných látok od našej spoločnosti s dodaním na miesto určenia našimi renomovanými prepravcami. 
 
Ak ste majitelia alebo prevádzkovatelia čerpacej stanice, kontaktujte nás prosím na e-mail: unipetrol.slovensko@orlenunipetrol.cz

Tešíme sa na spoluprácu s vami!
 

 

 
 
 
 
 
 

​ ​

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL