Ste tu Unipetrol Slovensko/  UNI Benefit Program
Velikost textu:  A AA
UNI Benefit Program
Projekt „UNI Benefit Program" spoločnosti ORLEN UNIPETROL pre spolupracujúce čerpacie stanice je unikátne riešenie spolupráce v dodávkach pohonných hmôt. Staňte sa spolupracujúcou čerpacou stanicou aj vy a získajte množstvo výhod.
 
Projekt je určený pre nezávislé čerpacie stanice, ktoré sa chcú odlíšiť od konkurencie a spolupracovať s renomovaným dodávateľom a distribútorom pohonných hmôt v Českej a Slovenskej Republike.
 
Členstvom v programe získavate garanciu kvality pohonných hmôt a pravidelnosť ich dodávok.  Naša spoločnosť vám tiež na svoje náklady zabezpečí účasť v programe „Garancia kvality“, čiže stálu kontrolu kvality pohonných hmôt akreditovanou laboratórnou spoločnosťou SGS Czech Republic s.r.o.. Kontrola je vykonávaná v mesačných periódach. Spolupracujúca čerpacia stanica získava špeciálne označenie, ktoré zákazníkom vždy napovie, že sa jedná  o čerpaciu stanicu, na ktorej kvalitné pohonné hmoty sa môžu vždy spoľahnúť.
 
Okrem pohonných hmôt najvyššej kvality poskytujeme spolupracujúcim čerpacím staniciam predovšetkým garanciu stabilného zásobovania za zvýhodnené ceny. A to nie je všetko! Všetkým spolupracujúcim čerpacím staniciam ponúkame balík služieb marketingovej podpory formou plagátov, vlajok a množstva ďalších predmetov.
 
Ďalšou významnou výhodou, ktorú projekt prináša, je možnosť odberu špeciálne aditivovaných produktov Ultra Diesel (aditivovaná motorová nafta) a Ultra 95 (aditivovaný automobilový benzín)  za zvýhodnených cenových podmienok  a právo na užívanie týchto značiek na  spolupracujúcich čerpacích staniciach  s  reklamnou  podporou zaisťovanou našou spoločnosťou. Oba produkty sú svojou kvalitou porovnateľné so všetkými podobnými prémiovými palivami na trhu.

Ako sa zapojiť do projektu UNI Benefit Program?

Požiadavka na zapojenie Vašej čerpacej stanice do tohto projektu je uzavretie zmluvy o 100% odbere pohonných látok od našej spoločnosti s dodaním na miesto určenia našimi renomovanými prepravcami. 
 
Ak ste majitelia alebo prevádzkovatelia čerpacej stanice, kontaktujte nás prosím na e-mail: unipetrol.slovensko@orlenunipetrol.cz

Tešíme sa na spoluprácu s vami!
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 

Značky Skupiny UNIPETROL