Ste tu orlenunipetrol.sk > SK/  O nás/  Aukcie
Velikost textu:  A AA
Aukcie


Spoločnosť ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o. ponúka na predaj paletový sklad s administratívnym zázemím a bytovou jednotkou. Vyvolávacia aukčná cena je 482 278 €. Registrácia záujemcov bude prebiehať počas mesiaca apríl 2024. Samotná aukcia je plánovaná na máj 2024. Bližší termín a informácie o priebehu aukcie budú záujemcom oznámené v priebehu registrácie. 
Kontakty:


Lokalita: severná okrajová časť mesta Lučenec na Slovensku. Na pozemkoch s celkovou výmerou 4 421 m2 sa nachádzajú tri stavby: Dve skladovacie haly (665 m2, 416 m2) +  administratívna budova (2 podlažia, zastavaná plocha 201 m2), ktorej súčasťou je bytová jednotka s lodžiou. Celý areál je oplotený. Na mieste je možnosť napojenia na všetky inžinierske siete. Vzdialenosť od centra mesta je cca 1,5 km. 

1. Administratívna budova:

Stavba je dvojpodlažná, nepodpivničená. Na prízemí sa nachádza kryté zádverie, z ktorého vedú vstupy do kotolne, sociálneho zázemia a do kancelárie. Za kotolňou sa nachádza skladový priestor. Na prvom podlaží sa nachádza šatňa, kuchyňa, WC, sprchovací kút a kancelária. Na druhom podlaží sú bytové priestory. Súčasťou je kuchyňa, voľne dispozične prepojená s jedálňou s lodžiou situovanou na juh. Súčasťou bytu sú 2 izby, kúpeľňa a samostatné WC. V kúpeľni je zásobníkový elektrický ohrievač vody. Konštrukčné a materiálové riešenie: Základy sú vyhotovené ako základové pásy s vodorovnou izoláciou. Vykurovanie je ústredné, elektrickým kotlom. Vykurovacie telesá sú doskové. Je vybudovaný rozvod svetelnej elektroinštalácie. Niektoré čiastkové prvky v bytovej jednotke vyžadujú stavebno-technické úpravy. 

Skladovacia hala č. 1:

Stavba je jednopodlažná s hlavnou halou. Na čelnej časti sa navyše nachádza menší sklad, v zadnej časti WC. Na západnej strane je expedičný prístavok. Nosnú konštrukciu tvoria monolitické stĺpy so zasklenými výkladmi. Podhľad disponuje zabudovanými svietidlami a sálavými výhrevnými panelmi. Stropná konštrukcia je tepelne izolovaná. Strešná konštrukcia je sedlového tvaru, krytina je z pozinkovaného plechu. Nášľapné vrstvy sú z keramickej dlažby. V hale je lokálna klimatizačná jednotka. 

Skladovacia hala č. 2:

Stavba je jednopodlažná. Na čelnej strane halového priestoru je vstavaná kancelária. Podlahy sú betónové s cementovým poterom, s izoláciou proti ropným látkam. Okná v hale sú kovové zdvojené, garážové vráta výklopné, na diaľkové ovládanie, s hliníkovou povrchovou úpravou. Vykurovanie je lokálne, elektrickými teplovzdušnými agregátmi. V hale je rozvod požiarneho vodovodu s nástenným hydrantom, vybudovaný rozvod svetelnej a motorickej elektroinštalácie, hromozvod. 

V objekte boli po roku 1995 vykonané čiastkové stavebno-technické úpravy (strop, nášľapné vrstvy, inštalácia, vykurovanie.
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL